$1,400,000
- Land
- 16 Acres
- $87,500 per Acre
3509 Mississippi 589, Hattiesburg, MS 39402
3509 Mississippi 589, Hattiesburg, MS 39402$1,400,000
3509 Mississippi 589, Hattiesburg, MS 39402
3509 Mississippi 589, Hattiesburg, MS 39402$50,000
1 Loblolly Big Bay Lake, Lumberton, MS 39455
1 Loblolly Big Bay Lake, Lumberton, MS 39455$190,000
Lot #61 Bennett Point, Lumberton, MS 39455
Lot #61 Bennett Point, Lumberton, MS 39455$363,400
23 Wabash Way, Sumrall, MS 39482
$449,900
13 Golf Club Rd, Hattiesburg, MS 39402
Kati McClendon The All-Star Team Inc
$285,900
904 Mississippi 44, Sumrall, MS 39482
Beth Duval~Scharwath RE/MAX Real Estate Partners
$59,900
67 Belletower Turn, Hattiesburg, MS 39402
67 Belletower Turn, Hattiesburg, MS 39402$359,900
The Avery Plan at Epley Station, Sumrall, MS 39482
$215,000
0000 Mississippi 589, Purvis, MS 39475
0000 Mississippi 589, Purvis, MS 39475$335,900
1562 Oloh Rd, Sumrall, MS 39482
Beau Davis Real Broker
$55,000
505 9th Ave, Lumberton, MS 39455
Kristi Shorts Real Broker
$3,999,950
282 Ralph Rawls Rd, Hattiesburg, MS 39402
DOUGLAS ADAMS Crescent Sotheby's International Realty
$64,900
Lot 10 Bridgewater Subdivision, Sumrall, MS 39482
Lot 10 Bridgewater Subdivision, Sumrall, MS 39482$349,900
10 Denstone Rd, Hattiesburg, MS 39402
Brittyn Ezelle Lisa Tingle Realty LLC
$269,000
30 Red Wiggler Way, Lumberton, MS 39455
30 Red Wiggler Way, Lumberton, MS 39455$915,000
79 Tidewater Rd, Hattiesburg, MS 39402
Hillary Copeland Epique Realty
$1,075,000
6 Fletching Turn, Lumberton, MS 39455
Julie Burks REMAX N.O. Properties