$55,000
- Land
- 8.82 Acres
- $6,236 per Acre
0 NW Corner Ave E-8 & 25th St E Unit 26002209, Lancaster, CA 93535
0 NW Corner Ave E-8 & 25th St E Unit 26002209, Lancaster, CA 93535$55,000
0 NW Corner Ave E-8 & 25th St E Unit 26002209, Lancaster, CA 93535$29,900
6900 E Avenue k12, Lancaster, CA 93535
6900 E Avenue k12, Lancaster, CA 93535$489,000
3019 Hildreth Ct, Lancaster, CA 93535
Ryan Arditty Equity Union
$499,000
45404 Burgess Way, Lancaster, CA 93535
NELSON ALVARADO PAK HOME REALTY
$125,000
0 E 50th St E Unit 25005432, Lancaster, CA 93535
0 E 50th St E Unit 25005432, Lancaster, CA 93535$445,000
44054 Elm Ave, Lancaster, CA 93534
Paula Stafford GoPro Realty, Inc.
$157,000
1301 E Avenue I, Lancaster, CA 93535
Marlen Landa Realtor Homes By Handy Estates
$219,000
43621 Stanridge Ave, Lancaster, CA 93535
Federico Cabral Mission Real Estate
$100,000
0 Vac Ave I Vic 37th Ste Unit SR23181144, Lancaster, CA 93535
0 Vac Ave I Vic 37th Ste Unit SR23181144, Lancaster, CA 93535$10,000
0 St E Unit 24005162, Lancaster, CA 93535
0 St E Unit 24005162, Lancaster, CA 93535$439,900
44335 Glenraven Rd, Lancaster, CA 93535
Diana Hernandez The Oppenheim Group
$430,000
43846 Tranquility Ct, Lancaster, CA 93535
Albert Gatton Keller Williams Realty A.V.
$24,900
47700 17th St E, Lancaster, CA 93535
47700 17th St E, Lancaster, CA 93535$25,000
0 25th St E and Ave F8, Lancaster, CA 93535
0 25th St E and Ave F8, Lancaster, CA 93535$400,000
44026 10th St W, Lancaster, CA 93534
Octavio Moreno HomeSmart AV
$13,900
0 Vic Avenue I9 73 Ste, Lancaster, CA 93535
0 Vic Avenue I9 73 Ste, Lancaster, CA 93535$530,000
44103 Sundance Ct, Lancaster, CA 93535
Octavio Moreno HomeSmart AV
$135,000
0 E 70th St, Palmdale, CA 93552
0 E 70th St, Palmdale, CA 93552$412,500
44655 4th St E, Lancaster, CA 93535
Benjamin Walks Keller Williams Realty A.V.
$115,000
1301 E Avenue I Unit 233, Lancaster, CA 93535
Jaime Chavez Keller Williams Realty Antelope Valley
$200,000
0 Palgrane Rd Vic Easy, Acton, CA 93510
0 Palgrane Rd Vic Easy, Acton, CA 93510$139,999
1501 E Avenue I Unit 145, Lancaster, CA 93535
Samuel Contreras RE/MAX All-Pro
$145,000
0 125 E Avenue K, Lancaster, CA 93535
0 125 E Avenue K, Lancaster, CA 93535$75,000
10 E Avenue H, Lancaster, CA 93535
10 E Avenue H, Lancaster, CA 93535$89,000
3753 E Avenue I Unit Spc 34, Lancaster, CA 93535
brandon ilic Keller Williams Realty A.V.
$250,000
105 E Avenue J, Lancaster, CA 93535
105 E Avenue J, Lancaster, CA 93535$428,999
44745 3rd St E, Lancaster, CA 93535
Gustavo Rodriguez Real Brokerage Technologies
$36,000
27 Th. Str. E E Avenue E-8, Lancaster, CA 93535
27 Th. Str. E E Avenue E-8, Lancaster, CA 93535$169,999
3753 E Avenue I Unit 174, Lancaster, CA 93535
Becky Loa Luxury Collective
$40,000
0 E Avenue I Unit 25007865, Lancaster, CA 93535
0 E Avenue I Unit 25007865, Lancaster, CA 93535$65,000
1304 E Avenue I Unit 8, Lancaster, CA 93535
Ana Nunez Century 21 Masters
$140,000
30 Ste Vic Avenue G8 Ste, Lancaster, CA 93535
30 Ste Vic Avenue G8 Ste, Lancaster, CA 93535$360,000
44226 2nd St E, Lancaster, CA 93535
Steve Burton Keller Williams Realty A.V.
$1,599,900
0 Cor Avenue I Fern Ave, Lancaster, CA 93534
0 Cor Avenue I Fern Ave, Lancaster, CA 93534$450,000 Pre-Foreclosure
44641 5th St E, Lancaster, CA 93535
Gary Banks TXR Homes, Inc.
$410,000
1021 Brianna Ave, Lancaster, CA 93535
Miriam Leinbock Pinnacle Estate Properties, Inc.
$49,999
45800 Challenger Way Unit Sp268, Lancaster, CA 93535
Leticia Puente eXp Realty of California Inc
$115,000
70 E Stw Vic St Unit I, Lancaster, CA 93535