$6,000
- Land
- 2.55 Acres
- $2,353 per Acre
0 97th East & Ave G4, Lancaster, CA 93535
0 97th East & Ave G4, Lancaster, CA 93535$6,000
0 97th East & Ave G4, Lancaster, CA 93535
0 97th East & Ave G4, Lancaster, CA 93535$29,900
6700 W Avenue E-8, Lancaster, CA 93536
6700 W Avenue E-8, Lancaster, CA 93536$25,000
0 W Vic Avenue K8 77 Ste Ave, Lancaster, CA 93535
0 W Vic Avenue K8 77 Ste Ave, Lancaster, CA 93535$52,000
125 Th Str. E Avenue J Unit 6, Lancaster, CA 93535
125 Th Str. E Avenue J Unit 6, Lancaster, CA 93535$725,000
11551 Lonesome Valley Rd, Leona Valley, CA 93551
Bri King Prime Real Estate
$65,000
62 nd Str. E W Avenue E-8, Lancaster, CA 93535
62 nd Str. E W Avenue E-8, Lancaster, CA 93535$21,499
20 W Avenue S-2, Palmdale, CA 93551
20 W Avenue S-2, Palmdale, CA 93551$449,999
736 E Avenue j6, Lancaster, CA 93535
Marissa Cardenas eXp Realty of Greater Los Angeles, Inc.
$97,000
0 E Vac Cor Avenue J, Lancaster, CA 93535
0 E Vac Cor Avenue J, Lancaster, CA 93535$16,900
0 Avenue C12 43 St W Unit PW24063156, Lancaster, CA 93536
0 Avenue C12 43 St W Unit PW24063156, Lancaster, CA 93536$9,000
12 E Avenue G, Lancaster, CA 93535
12 E Avenue G, Lancaster, CA 93535$14,900
0 120th St E South of Ave K8 Unit 26001320, Lancaster, CA 93535
0 120th St E South of Ave K8 Unit 26001320, Lancaster, CA 93535$29,000
0 Vic Avenue G8 225 Ste, Lancaster, CA 93535
0 Vic Avenue G8 225 Ste, Lancaster, CA 93535$12,000
0 E Avenue M-4 225th E Unit SR25072378, Lancaster, CA 93535
0 E Avenue M-4 225th E Unit SR25072378, Lancaster, CA 93535$280,000