$19,900
- Land
- 4.58 Acres
- $4,347 per Acre
165 East Ave E, Lancaster, CA 93535
165 East Ave E, Lancaster, CA 93535$19,900
165 East Ave E, Lancaster, CA 93535
165 East Ave E, Lancaster, CA 93535$149,900
0 40 Unit SR25014383, Palmdale, CA 93551
0 40 Unit SR25014383, Palmdale, CA 93551$799,000
47078 Kings Canyon Rd, Lancaster, CA 93536
Joshua Glaz
The Ave
(661) 990-8799
$49,000
0 Black Butte St Unit HD25224775, Lancaster, CA 93535
0 Black Butte St Unit HD25224775, Lancaster, CA 93535$830,000
2257 W Avenue o4, Palmdale, CA 93551
Geovanni Quintanilla Colocho
JohnHart Real Estate
(877) 502-4772
$15,000
0 Cor Avenue F8 85 Stw, Lancaster, CA 93535
0 Cor Avenue F8 85 Stw, Lancaster, CA 93535$16,999
0 Ave N4 & 131st St E, Palmdale, CA 93591
0 Ave N4 & 131st St E, Palmdale, CA 93591$35,000
0 158 Ste Vic Lanfair Ave E Unit 238656, Lake Los Angeles, CA 93535
0 158 Ste Vic Lanfair Ave E Unit 238656, Lake Los Angeles, CA 93535$52,500
10 E Avenue G, Lancaster, CA 93535
10 E Avenue G, Lancaster, CA 93535$30,000
0 Vic Avenue F14 75 Stw Unit 25007072, Lancaster, CA 93536
0 Vic Avenue F14 75 Stw Unit 25007072, Lancaster, CA 93536$20,999
0 210th St E Unit 25005573, Lancaster, CA 93535
0 210th St E Unit 25005573, Lancaster, CA 93535$337,500
0 Vic Ave H 10th Stw Ave Unit H/40TH STW, Lancaster, CA 93536
0 Vic Ave H 10th Stw Ave Unit H/40TH STW, Lancaster, CA 93536$18,000
0 230th St E Unit IG26046728, Lancaster, CA 93535
0 230th St E Unit IG26046728, Lancaster, CA 93535$35,000
000 W Avenue S4 Vic Av Fwy, Palmdale, CA 93551
000 W Avenue S4 Vic Av Fwy, Palmdale, CA 93551$21,000