$49,000
- Land
- 4.29 Acres
- $11,427 per Acre
Lot 4&5 Primerose Path, Lancaster, VA 22503
Lot 4&5 Primerose Path, Lancaster, VA 22503$49,000
Lot 4&5 Primerose Path, Lancaster, VA 22503
Lot 4&5 Primerose Path, Lancaster, VA 22503$380,000
130 Pittmans Dr, Irvington, VA 22480
Amber Walker Bragg & Company
$375,000
Lot 30 Bald Eagle Dr, Merry Point, VA 22503
Lot 30 Bald Eagle Dr, Merry Point, VA 22503$2,495,000
2276 Mosquito Point Rd, White Stone, VA 22578
Emily Carter Jim & Pat Carter Real Estate
$1,325,000
5337 Irvington Rd, White Stone, VA 22578
David Dew IsaBell K. Horsley Real Estate
$29,500
22-31 Iberis Rd, Lancaster, VA 22503
22-31 Iberis Rd, Lancaster, VA 22503$495,000
23 Park Place, Irvington, VA 22480
Robert Bragg Bragg & Company
$59,000
700 Mary Ball Rd, Lancaster, VA
700 Mary Ball Rd, Lancaster, VA$629,000
1280 Kelley Neck Rd, Lancaster, VA 22503
Elizabeth Groner Keller Williams Fairfax Gateway
$115,000
Lot 13 Dmv Dr, Kilmarnock, VA 22482
Lot 13 Dmv Dr, Kilmarnock, VA 22482$155,000
11003 River Rd, Lancaster, VA 22503
John Jones RE/MAX Waterfront Realty
$365,000
Lot 7 River Village Dr, Weems, VA 22576
Lot 7 River Village Dr, Weems, VA 22576$365,000
Lot 7 River Village Dr, Weems, VA 22576
Lot 7 River Village Dr, Weems, VA 22576$49,000
LOT 1 Golden Tale Ln, White Stone, VA 22578
LOT 1 Golden Tale Ln, White Stone, VA 22578$215,000
Lot 4 Levering Ln, Irvington, VA 22576
Lot 4 Levering Ln, Irvington, VA 22576$31,300
Lot 19 Eagles Trace, Lancaster, VA 22503
Lot 19 Eagles Trace, Lancaster, VA 22503$475,000
108.5 AC Buzzards Neck Rd, Lancaster, VA 22503