$20,000
- Land
- 2.86 Acres
- $6,993 per Acre
Lot 5 Meyers Dr, Lancaster, VA 22503
Lot 5 Meyers Dr, Lancaster, VA 22503$20,000
Lot 5 Meyers Dr, Lancaster, VA 22503
Lot 5 Meyers Dr, Lancaster, VA 22503$305,000
379 Norwood Church Rd, Lancaster, VA 22503
Deborah Edgar Real Broker LLC
$1,900,000
21-16 Irvington Rd, Kilmarnock, VA 22482
21-16 Irvington Rd, Kilmarnock, VA 22482$15,000
00 Eagles Trace, Lancaster, VA 22503
00 Eagles Trace, Lancaster, VA 22503$69,500
276 Benson Rd, Weems, VA 22576
276 Benson Rd, Weems, VA 22576$199,000
LOT 7 Bayberry Ln, Lancaster, VA 22503
LOT 7 Bayberry Ln, Lancaster, VA 22503$699,000
36-13C Windmill Point Rd, White Stone, VA 22578
36-13C Windmill Point Rd, White Stone, VA 22578$599,000
00 Baywater Dr, White Stone, VA 22578
00 Baywater Dr, White Stone, VA 22578$27,500
0 Laurel Dr, Lancaster, VA 22503
0 Laurel Dr, Lancaster, VA 22503$34,900
0 Mary Ball Rd Unit 11715420, Lancaster County, VA 22503
0 Mary Ball Rd Unit 11715420, Lancaster County, VA 22503$137,900
00 Cove Colony Rd, Lancaster, VA 22503
00 Cove Colony Rd, Lancaster, VA 22503$65,000
13 Glenwood Ln, Irvington, VA 22480
13 Glenwood Ln, Irvington, VA 22480$435,000
Lot 12 Paynes Shop Rd, Lancaster, VA 22503
Lot 12 Paynes Shop Rd, Lancaster, VA 22503$1,175,000
673 Nugent Ln, Weems, VA 22576
Elizabeth Groner Keller Williams Fairfax Gateway
$135,000
Lot 2 Waverly Ave, Kilmarnock, VA 22482
Lot 2 Waverly Ave, Kilmarnock, VA 22482$229,900
3784 Merry Point Rd, Lancaster, VA 22503
Matthew Altizer ANR Realty, LLC
$25,000
0 Pinckardsville Rd, Lancaster, VA 22503