$380,000
260 Cooper Ave, Landisville, PA 17538
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,412 Sq Ft
- Built 1956
Last Sold Summary
- $269/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $374,306
Last Listing Agent Joshua Carr Keller Williams Elite
260 Cooper Ave, Landisville, PA 17538