$2,500,000
- Land
- 160 Acres
- $15,625 per Acre
4345 Douglas Rd, Lane, KS 66042
4345 Douglas Rd, Lane, KS 66042$2,500,000
4345 Douglas Rd, Lane, KS 66042
4345 Douglas Rd, Lane, KS 66042$650,000
20 Timber Lake Rd, Lane, KS 66042
Miles Rost Keller Williams Realty Partners Inc.
$170,000
4779 Cloud Terrace, Lane, KS 66042
4779 Cloud Terrace, Lane, KS 66042$170,000
38701 Evening Star Rd, Lane, KS 66042
38701 Evening Star Rd, Lane, KS 66042