$150,000
- Land
- 5.01 Acres
- $29,940 per Acre
TBD Summit Ln, Las Cruces, NM 88011
TBD Summit Ln, Las Cruces, NM 88011$150,000
TBD Summit Ln, Las Cruces, NM 88011
TBD Summit Ln, Las Cruces, NM 88011$620,000
2330 Stagecoach Dr, Las Cruces, NM 88011
Jared English Congress Realty, Inc.
$119,000
TBD Egyptian St Unit Lot 4, Las Cruces, NM 88005
TBD Egyptian St Unit Lot 4, Las Cruces, NM 88005$319,900 New Construction
Harding Plan at Metro Verde, Las Cruces, NM 88012
$301,145
6535 Newcastle Ave, Las Cruces, NM 88012
Vania Castaneda Home Pros Real Estate Group
$315,000
1002 Devendale Dr, Las Cruces, NM 88005
Jay Allen Keller Williams Realty
$599,742
5265 Redman Rd, Las Cruces, NM 88011
Kathe Pass BHGRE Steinborn & Associates
$320,400
6587 Phoenix St, Las Cruces, NM 88012
Veronica Gallegos The Real Estate Firm
$222,000
6744 Macarthur Rd, Las Cruces, NM 88012
Robin Courreges-Blalock BHGRE Steinborn & Associates
$249,000
1116 Chitamacha Rd, Las Cruces, NM 88007
Richard Flores The Palms Realty
$190,000
4320 Rc Gorman Loop, Las Cruces, NM 88011
4320 Rc Gorman Loop, Las Cruces, NM 88011$114,000
4090 Sotol Dr, Las Cruces, NM 88011
4090 Sotol Dr, Las Cruces, NM 88011$320,000
4027 Bravia Dove Loop, Las Cruces, NM 88001
Tanzi Brungard New Mexico Properties
$585,000
4930 Cripple Creek Rd, Las Cruces, NM 88011
Peggy Stevenson BHGRE Steinborn & Associates
$269,000
2607 Claude Dove Dr, Las Cruces, NM 88011
Allison Kuper Smith EXP Realty LLC -Las Cruces
$230,000
2013 Rocca Seca Rd, Las Cruces, NM 88012
Monica Escamilla Keller Williams Realty