$153,500
19231 Ash Ave, Pierz, MN 56364
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,120 Sq Ft
- Built 1948
Last Sold Summary
- $137/SF
- 11 Days On Market
Current Estimated Value $150,977
Last Listing Agent Chris Gammon-Kruschek RE/MAX Central MN
19231 Ash Ave, Pierz, MN 56364$153,500
19231 Ash Ave, Pierz, MN 56364
Last Sold Summary
Current Estimated Value $150,977
Last Listing Agent Chris Gammon-Kruschek RE/MAX Central MN
19231 Ash Ave, Pierz, MN 56364