$400,000
- Land
- 16 Acres
- $25,000 per Acre
Lake Bend Shores Dr Unit LotWP001, Florence, AL 35633
Lake Bend Shores Dr Unit LotWP001, Florence, AL 35633$400,000
Lake Bend Shores Dr Unit LotWP001, Florence, AL 35633
1 Lake Bend Shores, Florence, AL 35677
1 Lake Bend Shores, Florence, AL 35677$375,000
2 Lake Bend Shores, Florence, AL 35633
2 Lake Bend Shores, Florence, AL 35633$650,000
5 Lake Bend Shores, Florence, AL 35633
5 Lake Bend Shores, Florence, AL 35633$95,000
9310 Co Rd 61, Florence, AL 35634
9310 Co Rd 61, Florence, AL 35634$999,900
303 Vista Shores Rd, Rogersville, AL 35652
Angela Grisham
ag Real Estate
(256) 904-5536
$495,000
8360 Alabama 207, Anderson, AL 35610
Robyn Carter RE/MAX Today
$314,900
Lot 27 Cooper Rd, Killen, AL 35645
Lot 27 Cooper Rd, Killen, AL 35645$199,787
6777 Alabama 207, Anderson, AL 35610
6777 Alabama 207, Anderson, AL 35610$262,500
3785 Alabama 207, Rogersville, AL 35652
Angela Grisham
ag Real Estate
(256) 459-0069
$277,000
218 W Spring St, Florence, AL 35630
Jennifer Namie
Leading Edge Decatur
(256) 663-5598
$35,000
145 Harbor Close, Killen, AL 35645
145 Harbor Close, Killen, AL 35645$30,000
135 Harbor Close, Killen, AL 35645
135 Harbor Close, Killen, AL 35645$45,900
20 Harbor Close, Killen, AL 35645
20 Harbor Close, Killen, AL 35645$36,500
645 Turtle Cove, Killen, AL 35645
645 Turtle Cove, Killen, AL 35645$29,900
0 Heron CV Rd Unit 525440, Killen, AL 35645
0 Heron CV Rd Unit 525440, Killen, AL 35645$57,000
Lot 20 Alabama St, Killen, AL 35645