Tishomingo County MS Homes for Sale
-
-
$289,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 900 Sq Ft
370 Cr 321 Rd, Iuka, MS 38852
370 Cr 321 Rd, Iuka, MS 38852
Derrick Tapp
Tapp Realty, LLC
(662) 442-9273
-
$299,999
$30K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,790 Sq Ft
1 Cr 451 Rd, Iuka, MS 38852
1 Cr 451 Rd, Iuka, MS 38852
April Bryan
Bryan Realty Group
(662) 593-9234
-
$219,000
- 9 Beds
- 2.5 Baths
- 3,800 Sq Ft
376 2nd St, Belmont, MS 38827
376 2nd St, Belmont, MS 38827
Derrick Tapp
Tapp Realty, LLC
(662) 505-4846
-
$140,000
- Land
- 10,018 Sq Ft
- $608,696 per Acre
LOT E Oasis Dr, Iuka, MS 38852
LOT E Oasis Dr, Iuka, MS 38852 -
$150,000
- Land
- 10,454 Sq Ft
- $625,000 per Acre
LOT Q Oasis Dr, Iuka, MS 38852
LOT Q Oasis Dr, Iuka, MS 38852 -
$152,500
- Land
- 10,454 Sq Ft
- $635,417 per Acre
LOT C Oasis Dr, Iuka, MS 38852
LOT C Oasis Dr, Iuka, MS 38852 -
$175,000
- Land
- 9,583 Sq Ft
- $795,455 per Acre
LOT K Oasis Dr, Iuka, MS 38852
LOT K Oasis Dr, Iuka, MS 38852 -
$140,000
- Land
- 8,712 Sq Ft
- $700,000 per Acre
LOT F Oasis Dr, Iuka, MS 38852
LOT F Oasis Dr, Iuka, MS 38852 -
$214,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,100 Sq Ft
LOT 72 Cr 451 Rd, Iuka, MS 38852
LOT 72 Cr 451 Rd, Iuka, MS 38852
Derrick Tapp
Tapp Realty, LLC
(662) 260-3439
-
$100,000
- Land
- 5,662 Sq Ft
- $769,231 per Acre
LOT N Oasis Dr, Iuka, MS 38852
LOT N Oasis Dr, Iuka, MS 38852 -
$269,000
$10K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,400 Sq Ft
22 Deer Park Lane Ln, Iuka, MS 38852
22 Deer Park Lane Ln, Iuka, MS 38852
Derrick Tapp
Tapp Realty, LLC
(662) 440-7896
-
$129,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,260 Sq Ft
200 N Aberdeen St, Iuka, MS 38852
200 N Aberdeen St, Iuka, MS 38852
Donna Cooper
eXp Realty LLC
(662) 291-7998
-
$95,000
- Land
- 1.97 Acres
- $48,223 per Acre
0 Constitution Dr, Iuka, MS 38852
0 Constitution Dr, Iuka, MS 38852 -
$140,000
- Land
- 7,840 Sq Ft
- $777,778 per Acre
LOT M Oasis Dr, Iuka, MS 38852
LOT M Oasis Dr, Iuka, MS 38852 -
$140,000
- Land
- 12,632 Sq Ft
- $482,759 per Acre
LOT I Oasis Dr, Iuka, MS 38852
LOT I Oasis Dr, Iuka, MS 38852 -
$450,000
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,300 Sq Ft
905 Cr 956 Rd, Iuka, MS 38852
905 Cr 956 Rd, Iuka, MS 38852
Derrick Tapp
Tapp Realty, LLC
(662) 576-2446
-
$159,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,300 Sq Ft
109 E Quitman St, Iuka, MS 38852
109 E Quitman St, Iuka, MS 38852
Derrick Tapp
Tapp Realty, LLC
(662) 707-6619
-
$20,000
- Land
- 30,056 Sq Ft
- $28,986 per Acre
LOT 32 Woodlands of Rivertrace Rd, Iuka, MS 38852
LOT 32 Woodlands of Rivertrace Rd, Iuka, MS 38852 -
$140,000
- Land
- 9,583 Sq Ft
- $636,364 per Acre
LOT G Oasis Dr, Iuka, MS 38852
LOT G Oasis Dr, Iuka, MS 38852 -
$774,900
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,700 Sq Ft
11 Cr 452 Rd, Iuka, MS 38852
11 Cr 452 Rd, Iuka, MS 38852
Derrick Tapp
Tapp Realty, LLC
(662) 727-9257
-
$100,000
- Land
- 8,712 Sq Ft
- $500,000 per Acre
LOT J Oasis Dr, Iuka, MS 38852
LOT J Oasis Dr, Iuka, MS 38852 -
$249,900
$20K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,759 Sq Ft
68 River Bend Park Dr, Iuka, MS 38852
68 River Bend Park Dr, Iuka, MS 38852
Bill Murdock
Crye-Leike Hernando
(662) 727-8876
-
$15,000
- Land
- 29,620 Sq Ft
- $22,059 per Acre
LOT 18 Woodlands of Rivertrace Rd, Iuka, MS 38852
LOT 18 Woodlands of Rivertrace Rd, Iuka, MS 38852 -
$20,000
- Land
- 1.5 Acres
- $13,333 per Acre
LOT 22,23 Woodlands of Rivertrace Rd, Iuka, MS 38852
LOT 22,23 Woodlands of Rivertrace Rd, Iuka, MS 38852 -
$550,000
$25K PRICE DROP- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,400 Sq Ft
15 Marina Point Cir, Iuka, MS 38852
15 Marina Point Cir, Iuka, MS 38852
Derrick Tapp
Tapp Realty, LLC
(662) 733-7445
-
$329,999
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,940 Sq Ft
1110 Segars Dr Unit 31, Iuka, MS 38852
1110 Segars Dr Unit 31, Iuka, MS 38852
Elizabeth Barnes
Barnes Realty,LLC
(662) 301-9493
-
$152,500
- Land
- 10,018 Sq Ft
- $663,043 per Acre
LOT D Oasis Dr, Iuka, MS 38852
LOT D Oasis Dr, Iuka, MS 38852 -
-
$175,000
- Land
- 11,761 Sq Ft
- $648,148 per Acre
LOT L Oasis Dr, Iuka, MS 38852
LOT L Oasis Dr, Iuka, MS 38852 -
$140,000
- Land
- 8,276 Sq Ft
- $736,842 per Acre
LOT P Oasis Dr, Iuka, MS 38852
LOT P Oasis Dr, Iuka, MS 38852 -
$100,000
- Land
- 6,534 Sq Ft
- $666,667 per Acre
LOT O Oasis Dr, Iuka, MS 38852
LOT O Oasis Dr, Iuka, MS 38852 -
-
$35,000
- Land
- 1 Acre
- $35,000 per Acre
0 River Bend Park Dr Unit 10201340, Iuka, MS 38852
0 River Bend Park Dr Unit 10201340, Iuka, MS 38852 -
$251,940
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,292 Sq Ft
7 Graham Ridge Rd, Iuka, MS 38852
7 Graham Ridge Rd, Iuka, MS 38852
Elizabeth Barnes
Barnes Realty,LLC
(662) 462-2938
-
$187,500
- Land
- 14,374 Sq Ft
- $568,182 per Acre
LOT A Oasis Dr, Iuka, MS 38852
LOT A Oasis Dr, Iuka, MS 38852 -
$349,500
$30K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,600+ Sq Ft
49 Cr 178 Rd, Iuka, MS 38852
49 Cr 178 Rd, Iuka, MS 38852
Derrick Tapp
Tapp Realty, LLC
(662) 674-8561