$795,000
- Land
- 1.04 Acres
- $764,423 per Acre
Lot 10 Renaissance St, Florence, AL 35630
Lot 10 Renaissance St, Florence, AL 35630$795,000
Lot 10 Renaissance St, Florence, AL 35630
Lot 10 Renaissance St, Florence, AL 35630$370,000
2308 County Road 394, Killen, AL 35645
JESSIE ELLEN CAGLE-MCGEE EXIT River City Realty
$199,900
1214 Ridge Dr, Killen, AL 35645
Susan Burbank RE/MAX Infinity
$449,900
409 S Orleans St, Florence, AL 35630
BRIANA DOLAN MarMac Real Estate - The Shoals
$184,900
9827 Alabama 101, Lexington, AL 35648
Sana Wooden MarMac Real Estate - Elite Pro
$59,000
385 Point View Dr, Florence, AL 35634
385 Point View Dr, Florence, AL 35634$748,000
00 County Road 25, Killen, AL 35645
00 County Road 25, Killen, AL 35645$385,000
989 Garrett Ln, Florence, AL 35634
Susan Stockton 5:41 Realty
$459,900
137 Sportsman Dr, Waterloo, AL 35677
Katie Pilkinton MarMac Real Estate - The Shoals
$395,000
1786 County Road 91, Rogersville, AL 35652
TANECIA TURNER MarMac Real Estate - Elite Pro
$40,000
179 County Road 144, Killen, AL 35645
179 County Road 144, Killen, AL 35645$357,000
450 Horseshoe Hills Dr, Killen, AL 35645
Loretta Largo First Choice Real Estate
$159,950
1702 Broadway Blvd, Florence, AL 35630
Ted Wylie APEX Realty Group LLC
$174,900
2101 County Road 129, Waterloo, AL 35677
Chastidy Smith Nxcel Realty
$75,000
Lot 28 Alabama St, Killen, AL 35645
Lot 28 Alabama St, Killen, AL 35645$335,000
Lot 12 Renaissance St, Florence, AL 35630
Lot 12 Renaissance St, Florence, AL 35630$249,900
103 Caldwell Dr, Florence, AL 35633