$2,990,000
- Land
- 275 Acres
- $10,873 per Acre
Christensen Rd, Laurel, MT 59044
Christensen Rd, Laurel, MT 59044$2,990,000
Christensen Rd, Laurel, MT 59044
Christensen Rd, Laurel, MT 59044$299,900
7010 Moser Dome Rd, Laurel, MT 59044
7010 Moser Dome Rd, Laurel, MT 59044$515,000
4745 Metzger Rd, Laurel, MT 59044
Keri Werning PureWest Real Estate - Billings
$1,199,000
2907 Clarks Point Dr, Laurel, MT 59044
Steve Wells Century 21 Americana
$1,325,000
3801 Spring Creek Rd, Laurel, MT 59044
Kaydn Laudie Berkshire Hathaway HS Floberg
$925,000
1545 Green Bluff Ave, Laurel, MT 59044
Dana Lich Meridian Real Estate LLC
$884,500
2614 Shadow Wood Dr, Laurel, MT 59044
Krista Whitfield REAL Broker
$950,000
2460 Clarks Point Dr, Laurel, MT 59044
Korinne Rice Berkshire Hathaway HS Floberg
$648,000
3203 Chief Looking Glass Trl Rd, Laurel, MT 59044
Caleb Bruski REAL Broker
$537,900
46 Beartooth View Dr, Laurel, MT 59044
Hazel Klein A Haus Of Realty
$299,900
80 Acres Moser Dome Rd, Laurel, MT 59044
80 Acres Moser Dome Rd, Laurel, MT 59044$434,900
2860 Chief White Bird Trail, Laurel, MT 59044
Breanna Seymour Meridian Real Estate LLC
$60,000
LOT 12 Vista Buttes, Laurel, MT 59044
Tannis Kramer Western Skies Real Estate
$550,000
8723 Rock Harbor Way, Laurel, MT 59044
8723 Rock Harbor Way, Laurel, MT 59044$2,173,600
TBD Vista Buttes Dr, Laurel, MT 59044
TBD Vista Buttes Dr, Laurel, MT 59044$429,000 Open Sun 2PM - 4PM
751 Clarks River Rd, Laurel, MT 59044
Brenda Mills Keller Williams Yellowstone Properties
$1,295,000
TBD Wold Rd, Laurel, MT 59044