Est $260,217
104 Fallston Heights, Lawndale, NC 28090
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,472 Sq Ft
- Built 2001
Last Sold Summary
- 30% Above List Price
- $136/SF
- 1 Day On Market
- Last Sold Price $200,000
- Jul 01, 2021
Last Listing Agent Barbara Harris Mark Spain