$335,000 Sold Jul 11, 2025
508 Hinton St, Lebanon, TN 37090
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,042 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- 15% Below List Price
- $164/SF
- 18 Days On Market
Last Listing Agent Kelvey Benward Lennar Sales Corp.
508 Hinton St, Lebanon, TN 37090