Lee County MS Homes for Sale with Acreage
-
-
$19,900
$10K PRICE DROP- Land
- 1 Acre
- $19,900 per Acre
0 County Road 1259, Nettleton, MS 38858
0 County Road 1259, Nettleton, MS 38858 -
$279,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,525 Sq Ft
105 Lakeview Dr, Guntown, MS 38849
105 Lakeview Dr, Guntown, MS 38849
Jessi Woodard
TM REALTORS
(662) 729-6449
-
$194,995
$5K PRICE DROP- Land
- 1 Acre
- $194,995 per Acre
4432 N Gloster St, Tupelo, MS 38804
4432 N Gloster St, Tupelo, MS 38804 -
$65,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 960 Sq Ft
988 Rd 821, Saltillo, MS 38866
988 Rd 821, Saltillo, MS 38866
John Rucker
Crye-Leike Oxford Real Estate
(662) 498-5905
-
$579,900
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,500 Sq Ft
150 Drive 1794, Saltillo, MS 38866
150 Drive 1794, Saltillo, MS 38866
Jessi Woodard
TM REALTORS
(662) 723-4107
-
$410,000
$10K PRICE DROP- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,012 Sq Ft
200 County Road 445, Saltillo, MS 38866
200 County Road 445, Saltillo, MS 38866
Karla Harmeier-Rucker
HR Realty Group, LLC
(662) 478-8493
-
-
$379,900
$70K PRICE DROP- 4 Beds
- 4 Baths
- 4,178 Sq Ft
182 Winfield Dr, Tupelo, MS 38801
182 Winfield Dr, Tupelo, MS 38801
Taylor Golebiewski
TM REALTORS
(662) 592-3255
-
$60,000
$40K PRICE DROP- Land
- 5 Acres
- $12,000 per Acre
0 Richmondcommunity, Drive 1555, Tupelo, MS 38804
0 Richmondcommunity, Drive 1555, Tupelo, MS 38804 -
$24,960
$4K PRICE INCREASE- Land
- 3.12 Acres
- $8,000 per Acre
821 Southeast St, Baldwyn, MS 38824
821 Southeast St, Baldwyn, MS 38824 -
$125,000
- Land
- 2.3 Acres
- $54,348 per Acre
0 Windance Dr, Baldwyn, MS 38824
0 Windance Dr, Baldwyn, MS 38824 -
$430,000
$15K PRICE DROP- Land
- 4.4 Acres
- $97,727 per Acre
420 Windance Dr, Baldwyn, MS 38824
420 Windance Dr, Baldwyn, MS 38824 -
$20,775
$6K PRICE DROP- Land
- 5.54 Acres
- $3,750 per Acre
907 Cemetery Rd, Baldwyn, MS 38824
907 Cemetery Rd, Baldwyn, MS 38824 -
$45,000
- Land
- 6.8 Acres
- $6,618 per Acre
600 S 2nd St, Baldwyn, MS 38824
600 S 2nd St, Baldwyn, MS 38824 -
-
$665,000
$15K PRICE DROP- 6 Beds
- 4.5 Baths
- 3,700 Sq Ft
333 Road 341, Guntown, MS 38849
333 Road 341, Guntown, MS 38849Adam Holt ELITE REALTY
-
$599,900
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 4,000 Sq Ft
102 Ben Cove, Saltillo, MS 38866
102 Ben Cove, Saltillo, MS 38866Laurie Webb TM REALTORS
-
$749,900
$70K PRICE DROP- 5 Beds
- 5.5 Baths
- 5,017 Sq Ft
1739 Northwood Dr, Tupelo, MS 38804
1739 Northwood Dr, Tupelo, MS 38804Liz Beavers JASON WARREN AND ASSOCIATES, INC
-
$538,999
- 4 Beds
- 5 Baths
- 3,500 Sq Ft
898 County Road 1303, Guntown, MS 38849
898 County Road 1303, Guntown, MS 38849Cindy Waters AIM HIGH REALTY, LLC
-
$485,000
$55K PRICE DROP- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,890 Sq Ft
2624 Mississippi 370, Baldwyn, MS 38824
2624 Mississippi 370, Baldwyn, MS 38824Kevin Knight TM REALTORS
-
$349,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,924 Sq Ft
816 Mallard Lake Dr, Baldwyn, MS 38824
816 Mallard Lake Dr, Baldwyn, MS 38824Cerritos Johnson COLDWELL BANKER SOUTHERN REAL ESTATE
-
$369,000
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,050 Sq Ft
105 Brandywine Rd, Tupelo, MS 38801
105 Brandywine Rd, Tupelo, MS 38801Shannon Rowland Crye-Leike Realtors
-
$359,500
- 10 Beds
- 6.5 Baths
- 6,264 Sq Ft
117 Drive 2160, Saltillo, MS 38866
117 Drive 2160, Saltillo, MS 38866Henry (Hank) White United Country Compass Realty Group
-
$355,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,979 Sq Ft
3430 Mississippi 178, Mooreville, MS 38857
3430 Mississippi 178, Mooreville, MS 38857Martha Hood TRI Inc/Realtors
-
$379,900
$20K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,200 Sq Ft
147 Winfield Dr, Tupelo, MS 38801
147 Winfield Dr, Tupelo, MS 38801Jennifer Brown TM REALTORS
-
$449,000
$30K PRICE DROP- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,871 Sq Ft
303 Cotton Gin Ln, Saltillo, MS 38866
303 Cotton Gin Ln, Saltillo, MS 38866William Cherry COLDWELL BANKER SOUTHERN REAL ESTATE
-
$409,000
$16K PRICE DROP- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,900 Sq Ft
1003 Birmingham Ridge Rd, Saltillo, MS 38866
1003 Birmingham Ridge Rd, Saltillo, MS 38866Amanda may TM REALTORS
-
$435,000
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,400 Sq Ft
216 Crossridge Cir, Mooreville, MS 38857
216 Crossridge Cir, Mooreville, MS 38857Sherrie Springer Keller Williams
-
$395,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,650 Sq Ft
180 Harris Place, Tupelo, MS 38801
180 Harris Place, Tupelo, MS 38801Laurie Webb TM REALTORS
-
$389,999
$5K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,244 Sq Ft
841 Road 1451, Saltillo, MS 38866
841 Road 1451, Saltillo, MS 38866Mary Hale COLDWELL BANKER SOUTHERN REAL ESTATE
-
$370,000
$5K PRICE DROP- 4 Beds
- 4 Baths
- 2,750 Sq Ft
2010 Lawndale Dr, Tupelo, MS 38801
2010 Lawndale Dr, Tupelo, MS 38801Ralph Harvey LISTWITHFREEDOM.COM
-
$350,000
$55K PRICE INCREASE- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,996 Sq Ft
387 Road 805, Shannon, MS 38868
387 Road 805, Shannon, MS 38868Blair Finley COLDWELL BANKER SOUTHERN REAL ESTATE
-
$367,500
$7K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,821 Sq Ft
170 Cr 1445, Mooreville, MS 38857
170 Cr 1445, Mooreville, MS 38857Will Troxler eXp Realty / Troxler Group
-
$374,900
$25K PRICE DROP- 2 Beds
- 2.5 Baths
- 2,098 Sq Ft
373 County Road 951, Guntown, MS 38849
373 County Road 951, Guntown, MS 38849Cerritos Johnson COLDWELL BANKER SOUTHERN REAL ESTATE
-
$455,000
$10K PRICE DROP- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,000 Sq Ft
107 Road 2768, Baldwyn, MS 38824
107 Road 2768, Baldwyn, MS 38824Haven Hildenbrand COLDWELL BANKER SOUTHERN REAL ESTATE
-
$399,000
- Land
- 4.46 Acres
- $89,462 per Acre
3224 N Gloster St, Tupelo, MI 38804
3224 N Gloster St, Tupelo, MI 38804 -
$120,000
$120K PRICE DROP- Land
- 6 Acres
- $20,000 per Acre
0 Mallard Cove Lot 4, Tupelo, MI 38801
0 Mallard Cove Lot 4, Tupelo, MI 38801 -
$1,500,000
- 7 Beds
- 10 Baths
- 14,135 Sq Ft
186 Ridgelake Dr, Tupelo, MS 38801
186 Ridgelake Dr, Tupelo, MS 38801Dennis Cox TM REALTORS
-
$89,900
- Land
- 9 Acres
- $9,989 per Acre
0 Feemster Lake Rd, Tupelo, MS 38804
0 Feemster Lake Rd, Tupelo, MS 38804
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 7