$65,000
- Land
- 1.19 Acres
- $54,622 per Acre
Parcel 1 Highway 90, Lee, FL 32059
Parcel 1 Highway 90, Lee, FL 32059$65,000
Parcel 1 Highway 90, Lee, FL 32059
Parcel 1 Highway 90, Lee, FL 32059$16,500
0 NE Edgewater Cir Unit 25803955, Lee, FL 34219
0 NE Edgewater Cir Unit 25803955, Lee, FL 34219$35,000
465 NE River Ridge Way, Lee, FL 32059
465 NE River Ridge Way, Lee, FL 32059$47,500
TBD SE Kachina St, Lee, FL 32059
TBD SE Kachina St, Lee, FL 32059$117,500
0 SE River Rd Unit 25641257, Lee, FL 32059
0 SE River Rd Unit 25641257, Lee, FL 32059$117,500
*Vacant* SE River Rd, Lee, FL 32059
*Vacant* SE River Rd, Lee, FL 32059$325,000
3854 NE Cr 255, Lee, FL 32059
Sarah Pike The American Dream
$269,000
0 County Rd Unit 795776, Lee, FL 32059
0 County Rd Unit 795776, Lee, FL 32059$975,000
3637 SE Co Road 255, Lee, FL 32059
TINA DONALDSON AFG TRI STATE REALTY, INC
$975,000
3637 SE County Road 255, Lee, FL 32059
3637 SE County Road 255, Lee, FL 32059$135,000
000 SE Donaldson Rd 11 8 Ac, Lee, FL 32059
000 SE Donaldson Rd 11 8 Ac, Lee, FL 32059$278,000
0 Cr-53 Unit MFRV4943702, Lee, FL 32059
0 Cr-53 Unit MFRV4943702, Lee, FL 32059$49,000
0000 SE Thomas Way, Lee, FL 32059
0000 SE Thomas Way, Lee, FL 32059$30,000
0 NE River Ridge Way Unit 387365, Lee, FL 32059
0 NE River Ridge Way Unit 387365, Lee, FL 32059$350,000
2959 SE Winquepin Sr Lee Unit FL 32059, Lee, FL 32059
Ben Jones
Mossy Oak Properties Southern Land and Homes, LLC
(448) 202-4581
$659,000
3589 SE County Road 255, Lee, FL 32059
3589 SE County Road 255, Lee, FL 32059$659,000