$880,000 Sold Mar 27, 2026
27 Ridge Glen Ln, Leicester, NC 28748
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,852 Sq Ft
- Built 2017
Last Sold Summary
- 12% Below List Price
- $309/SF
- 149 Days On Market
Current Estimated Value $942,904
Last Listing Agent Andrey Chistol EXP Realty LLC