Est $369,296
4700 39th Ave, Sacramento, CA 95824
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,074 Sq Ft
- Built 1951
Last Sold Summary
- 23% Above List Price
- $279/SF
- 6 Days On Market
- Last Sold Price $300,000
- Nov 12, 2020
Last Listing Agent Eric Nuttall Skyline Properties