$439,900 Sold Jul 31, 2025
21305 Lookout Dr, Lexington Park, MD 20653
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 3,768 Sq Ft
- Built 2009
Last Sold Summary
- $117/SF
- 9 Days On Market
Current Estimated Value $464,288
Last Listing Agent Juliet Patterson Samson Properties
21305 Lookout Dr, Lexington Park, MD 20653