$1,199,000 Last List Price
110 Pinto Run, Liberty Hill, TX 78642
- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,534 Sq Ft
- Built 2002
Last Sold Summary
- $339/SF
- 135 Days On Market
Current Estimated Value $1,021,078
Last Listing Agent Monty Crawford Crawford Realty Group, LLC
110 Pinto Run, Liberty Hill, TX 78642