$679,000
- Land
- 60 Acres
- $11,317 per Acre
347 & 673 & NHN Soaring Eagle Trail, Fortine, MT 59917
347 & 673 & NHN Soaring Eagle Trail, Fortine, MT 59917$679,000
347 & 673 & NHN Soaring Eagle Trail, Fortine, MT 59917
347 & 673 & NHN Soaring Eagle Trail, Fortine, MT 59917$999,000
66 Cottage Lake Ln, Eureka, MT 59917
Jonathon Haack Wilderness Club Realty
$185,000
Lot 8 Tamarack Ln, Rexford, MT 59930
Lot 8 Tamarack Ln, Rexford, MT 59930$1,024,000
Nhn McGinnis Meadows - Bayhorse Road Section 5, Libby, MT 59923
Nhn McGinnis Meadows - Bayhorse Road Section 5, Libby, MT 59923$798,000
226 Angel Trail, Rexford, MT 59930
Amy Schwartzenberger Engel & Völkers Western Frontier - Bigfork
$419,000
401 Osprey Loop, Eureka, MT 59917
Stefanie Hanson Beckman's Real Estate
$375,000
Lot 9 Wilderness Club Dr, Eureka, MT 59917
Lot 9 Wilderness Club Dr, Eureka, MT 59917$2,100,000
37 Keel Ct, Eureka, MT 59917
Jonathon Haack Wilderness Club Realty
$240,000
749 Halo Dr Unit LOT 19, Bull Lake, MT 59935
749 Halo Dr Unit LOT 19, Bull Lake, MT 59935$189,900
320 & 322 Indian Springs Rd, Eureka, MT 59917
320 & 322 Indian Springs Rd, Eureka, MT 59917$165,000
203 E 2nd St, Libby, MT 59923
Jeremy Hageness RE/MAX Lifestyle Properties
$629,000
19 Haflinger Cottage Way, Eureka, MT 59917
Jonathon Haack Wilderness Club Realty
$199,000
1151 Lindsay Rd, Eureka, MT 59917
1151 Lindsay Rd, Eureka, MT 59917$295,000
525 Cedar Meadow Rd, Libby, MT 59923
525 Cedar Meadow Rd, Libby, MT 59923$229,000
465 & NHN W Dodge Creek Rd, West Kootenai, MT 59930
465 & NHN W Dodge Creek Rd, West Kootenai, MT 59930$349,000