$474,000 Sold Mar 06, 2026
990580 Hickory Grove Trail, Harrah, OK 73045
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,291 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $207/SF
- 74 Days On Market
Last Listing Agent Debbie Garoutte Horizon Realty
990580 Hickory Grove Trail, Harrah, OK 73045