$410,000 Sold Dec 04, 2025
336723 U S 62, McLoud, OK 74851
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,164 Sq Ft
- Built 1988
Last Sold Summary
- 9% Below List Price
- $189/SF
- 92 Days On Market
Last Listing Agent Shelli Sparkman Berkshire Hathaway-Benchmark
336723 U S 62, McLoud, OK 74851