$1,300,000
- Land
- 146 Acres
- $8,904 per Acre
0 Winchester Hwy Unit RTC2914832, Kelso, TN 37348
0 Winchester Hwy Unit RTC2914832, Kelso, TN 37348$1,300,000
0 Winchester Hwy Unit RTC2914832, Kelso, TN 37348
0 Winchester Hwy Unit RTC2914832, Kelso, TN 37348$65,000
108 Pendergrass Rd, Flintville, TN 37335
108 Pendergrass Rd, Flintville, TN 37335$99,000
0 Winchester Hwy Unit 1, Elora, TN 37328
0 Winchester Hwy Unit 1, Elora, TN 37328$419,000
555 Ardmore Hwy, Fayetteville, TN 37334
Makinsie Gifford BMA Properties
$159,999
3 Old Gin Rd, Flintville, TN 37335
Mark Uhl David Jent Realty & Auction
$2,100,000
1143 Old Elkton Pike, Dellrose, TN 38453
Catherine Bartlett The Locals Company
$699,000
2 Knotting Hill Dr, Fayetteville, TN 37334
Brooke Rozell Rozell Collective Realty
$190,000
410 Swanson Blvd, Fayetteville, TN 37334
Patrick Harner LPT Realty LLC
$750,000
0 Shelbyville Hwy Unit RTC3164536, Fayetteville, TN 37334
0 Shelbyville Hwy Unit RTC3164536, Fayetteville, TN 37334$215,000
1002 College St W, Fayetteville, TN 37334
Stacey Booker LPT Realty LLC
$595,000
7 Baptist Ln, Ardmore, TN 38449
Rebecca Peavey Amanda Howard Sothebys International Realty
$85,000
0 Rebecca West Rd Unit 3, Fayetteville, TN 37334
0 Rebecca West Rd Unit 3, Fayetteville, TN 37334$449,000
206 Edison St W, Fayetteville, TN 37334
Brett Mansfield Reliant Realty ERA Powered
$99,000
0 Winchester Hwy Unit 2, Elora, TN 37328
0 Winchester Hwy Unit 2, Elora, TN 37328$749,900
182 Old Camargo Rd, Fayetteville, TN 37334
Debbie Powers Leading Edge Real Estate Group