$795,000
- Land
- 50 Acres
- $15,900 per Acre
19418 County Road 4125, Lindale, TX 75771
19418 County Road 4125, Lindale, TX 75771$795,000
19418 County Road 4125, Lindale, TX 75771
19418 County Road 4125, Lindale, TX 75771$99,500
Tract #4 County Road 431, Lindale, TX 75771
Tract #4 County Road 431, Lindale, TX 75771$300,900
16045 Sir Barton Dr, Lindale, TX 75771
$440,000
19654 Dove Ridge Dr, Lindale, TX 75771
Amber Jones Berkshire Hathaway HomeServices Premier Properties
$100,000
TBD Lot 3 County Road 4114, Lindale, TX 75771
TBD Lot 3 County Road 4114, Lindale, TX 75771$160,000
15511 Stallion Lake Blvd, Lindale, TX 75771
15511 Stallion Lake Blvd, Lindale, TX 75771$199,900
25553 Cr 462, Lindale, TX 75771
25553 Cr 462, Lindale, TX 75771$287,500
15848 County Road 472, Lindale, TX 75706
Cody Madsen Leslie Cain Realty, LLC
$45,000
14502 Garden Valley Dr, Lindale, TX 75771
14502 Garden Valley Dr, Lindale, TX 75771$336,000
17128 County Road 479, Lindale, TX 75771
Maugno Mora Mora Realty Group, LLC
$150,000
20524 County Road 4129, Lindale, TX 75771
20524 County Road 4129, Lindale, TX 75771$269,900
19315 Fm 1804, Lindale, TX 75771
19315 Fm 1804, Lindale, TX 75771$242,900
The 1262 Plan at Derby Meadows, Lindale, TX 75771
$80,000
23500 Champion Dr, Lindale, TX 75771
23500 Champion Dr, Lindale, TX 75771$499,900
23326 County Road 448, Lindale, TX 75771
Leslie Cain Leslie Cain Realty, LLC
$199,000
1107 Woodlands Park Dr, Lindale, TX 75771
Gina Noah Better Homes & Gardens Real Estate I-20 Team
$294,000
337 Kingdom Blvd, Lindale, TX 75771