$430,000
560 Green Forest Place, Lithopolis, OH 43136
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,612 Sq Ft
- Built 2016
Last Sold Summary
- 9% Below List Price
- $165/SF
- 50 Days On Market
Current Estimated Value $443,678
Last Listing Agent Ryan Ruehle EXP Realty, LLC
560 Green Forest Place, Lithopolis, OH 43136