$439,000 Sold Jul 07, 2025
122 Lake Medford Ln, Little Egg Harbor Township, NJ 08087
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,626 Sq Ft
- Built 1998
Last Sold Summary
- $270/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $446,918
Last Listing Agent Jessica DiFrancia Keller Williams Realty - Atlantic Shore
122 Lake Medford Ln, Little Egg Harbor Township, NJ 08087