$1,560,000
2605 Thoroughbred Ln, Orono, MN 55356
- 5 Beds
- 4.5 Baths
- 6,148 Sq Ft
- Built 1998
Last Sold Summary
- $254/SF
- 106 Days On Market
Current Estimated Value $1,587,836
Last Listing Agent Nate Boen Counselor Realty, Inc.
2605 Thoroughbred Ln, Orono, MN 55356