Est $420,040 Not Listed For Sale
620 S Gramercy Place Unit 314, Los Angeles, CA 90005
- Studio
- 1 Bath
- 482 Sq Ft
- Built 1990
Last Sold Summary
- 5% Above List Price
- $830/SF
- 55 Days On Market
- Last Sold Price $400,000
- Aug 03, 2021
Last Listing Agent Ted Lee RE/MAX