$2,910,250
- Land
- 83.15 Acres
- $35,000 per Acre
0 Brewster Rd, Covington, LA 70433
0 Brewster Rd, Covington, LA 70433$2,910,250
0 Brewster Rd, Covington, LA 70433
0 Brewster Rd, Covington, LA 70433$2,900,000
920 Louisiana Ave, New Orleans, LA 70115
ARNOLD YOO McEnery Residential, LLC
$2,900,000
1046 Hollis Rd, Westlake, LA 70669
Robbie Ingle Coldwell Banker Ingle Safari R
$2,900,000
888 Girod St Unit 2 & 3, New Orleans, LA 70113
Nick Kallman SRSA Residential, Inc.
$2,900,000
18.29 Acres Three Rivers Rd, Covington, LA 70433
18.29 Acres Three Rivers Rd, Covington, LA 70433$2,900,000
18794 Perkins Rd, Prairieville, LA 70769
18794 Perkins Rd, Prairieville, LA 70769$2,900,000
2644 Ambassador Caffery Pkwy, Lafayette, LA 70506
2644 Ambassador Caffery Pkwy, Lafayette, LA 70506$2,899,000
851 E Airline Dr, Kenner, LA 70062
851 E Airline Dr, Kenner, LA 70062$2,895,000
115 Stella St, Metairie, LA 70005
GiGi Burk Burk Brokerage, LLC
$2,895,000
4274 Bayou Bay Dr, Lake Charles, LA 70605
Larry Turner CENTURY 21 Bessette Flavin
$2,875,000
1220 Dauphine St Unit A, New Orleans, LA 70116
Allison Forister REVE, REALTORS
$2,858,450
6053 Bayou Rapides Rd, Alexandria, LA 71303
6053 Bayou Rapides Rd, Alexandria, LA 71303$2,850,000
3135 Dauphine St, New Orleans, LA 70117
Doug Bernard REMAX ALLIANCE
$2,830,000
15415 Greenwell Springs Rd, Greenwell Springs, LA 70739
Kayla Johnson Covington & Associates Real Estate, LLC
$2,825,000
Unlisted Address
Leigh Adams RE/MAX Professional
$2,822,688
5.4 AC Louisiana 445, Robert, LA 70454
5.4 AC Louisiana 445, Robert, LA 70454$2,800,000