$3,171,168
- Land
- 2.6 Acres
- $1,219,680 per Acre
2995 Lauberge Ave, Lake Charles, LA 70605
2995 Lauberge Ave, Lake Charles, LA 70605$3,171,168
2995 Lauberge Ave, Lake Charles, LA 70605
2995 Lauberge Ave, Lake Charles, LA 70605$3,136,320
0 U S 190 Service Rd, Covington, LA 70433
0 U S 190 Service Rd, Covington, LA 70433$3,125,000
2700 Ambassador Caffery Pkwy, Lafayette, LA 70506
2700 Ambassador Caffery Pkwy, Lafayette, LA 70506$3,102,750
296 Degeyter Rd, Breaux Bridge, LA 70517
296 Degeyter Rd, Breaux Bridge, LA 70517$3,100,000
110 Blue Ridge Dr, Carencro, LA 70520
Kenneth Marks SmallTown Hunting Properties & Real Estate
$3,091,000
0 Veterans Ave, Ponchatoula, LA 70454
0 Veterans Ave, Ponchatoula, LA 70454$3,091,000
0 S Veterans Ave Unit 2135212, Hammond, LA 70403
0 S Veterans Ave Unit 2135212, Hammond, LA 70403$3,079,692
0 Hwy 27 South Hwy Unit SWL26000040, Sulphur, LA 70665
0 Hwy 27 South Hwy Unit SWL26000040, Sulphur, LA 70665$3,079,692
7214 Louisiana 27, Sulphur, LA 70665
7214 Louisiana 27, Sulphur, LA 70665$3,050,000
100 Shannon Rd, Lafayette, LA 70503
Stefanie Kellner Compass
$3,031,000
3380 Bluebonnet Blvd, Baton Rouge, LA 70809
3380 Bluebonnet Blvd, Baton Rouge, LA 70809$3,000,000
334 Citrus Rd, New Orleans, LA 70123
Gary Anderson FQR Realtors
$3,000,000
0 General Pershing St, Mandeville, LA 70448
0 General Pershing St, Mandeville, LA 70448$3,000,000
125 Perris Place Dr, West Monroe, LA 71292
Tracy Fordham BetterHomes&GardensVeranda
$3,000,000
12425 N Marcus Rd, Abbeville, LA 70510
Mandy Menard Luquette RE/MAX Acadiana