$1,200,000 Sold Aug 20, 2025
811 Hagys Ford Rd, Penn Valley, PA 19072
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,775 Sq Ft
- Built 1980
Last Sold Summary
- $432/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $1,195,993
Last Listing Agent Linda 'Z' BHHS Fox & Roach-Haverford
811 Hagys Ford Rd, Penn Valley, PA 19072