$80,000 Last List Price
2120 Bexley Church Rd, Lucedale, MS 39452
- 2 Beds
- 1 Bath
- 700 Sq Ft
- Built 1978
Last Sold Summary
- $114/SF
- 45 Days On Market
Last Listing Agent Christina Evans Coldwell Banker Property Pros
2120 Bexley Church Rd, Lucedale, MS 39452