$89,999
- Land
- 6.36 Acres
- $14,151 per Acre
Nsn Brashier Ln, Lucedale, MS 39452
Nsn Brashier Ln, Lucedale, MS 39452$89,999
Nsn Brashier Ln, Lucedale, MS 39452
Nsn Brashier Ln, Lucedale, MS 39452$195,000
0 Tanner Williams Rd -Parcel 1, Lucedale, MS 39452
0 Tanner Williams Rd -Parcel 1, Lucedale, MS 39452$96,395
14.83 AC Us Highway 98, Lucedale, MS 39452
14.83 AC Us Highway 98, Lucedale, MS 39452$310,000
89ac Old Hwy 63n & Fork Rd, Lucedale, MS 39452
89ac Old Hwy 63n & Fork Rd, Lucedale, MS 39452$24,900
14 R Williams Ln, Lucedale, MS 39452
14 R Williams Ln, Lucedale, MS 39452$325,000
7138 Brushy Creek Rd, Lucedale, MS 39452
Lindsey Varnadore Better Homes & Gardens RE Traditions
$215,000
6118 Mississippi 612, Lucedale, MS 39452
Rachel McCammon Coldwell Banker Property Pros
$499,000
165 Scott Rd, Lucedale, MS 39452
165 Scott Rd, Lucedale, MS 39452$244,900
26301 Brooklyn Ln, Lucedale, MS 39452
Leah Hinton Southern Oaks Realty
$408,000
Tbn Mississippi 57, Lucedale, MS 39452
Tbn Mississippi 57, Lucedale, MS 39452$96,090
Lot 11 Conner Stringer Dr, Lucedale, MS 39452
Lot 11 Conner Stringer Dr, Lucedale, MS 39452$58,300
0 Sunfish Ln Unit 4124797, Lucedale, MS 39452
0 Sunfish Ln Unit 4124797, Lucedale, MS 39452$34,900
Lot 9 Oakley Ln, Lucedale, MS 39452
Lot 9 Oakley Ln, Lucedale, MS 39452$58,000
0 Basin-Central Rd, Lucedale, MS 39452
0 Basin-Central Rd, Lucedale, MS 39452$101,040
Lot 10 Conner Stringer Dr, Lucedale, MS 39452
Lot 10 Conner Stringer Dr, Lucedale, MS 39452$65,000
Nsn Country Hill Rd, Lucedale, MS 39452
Nsn Country Hill Rd, Lucedale, MS 39452$174,900