$192,000
- Land
- 7.49 Acres
- $25,634 per Acre
Lot 11 Pine Ridge Ln, Lucedale, MS 39452
Lot 11 Pine Ridge Ln, Lucedale, MS 39452$192,000
Lot 11 Pine Ridge Ln, Lucedale, MS 39452
Lot 11 Pine Ridge Ln, Lucedale, MS 39452$53,000
0 Sunfish Ln Unit 4124802, Lucedale, MS 39452
0 Sunfish Ln Unit 4124802, Lucedale, MS 39452$77,500
0 Redgate Rd, Lucedale, MS 39452
0 Redgate Rd, Lucedale, MS 39452$224,900 New Construction
34 Monarch Dr, Lucedale, MS 39452
$185,000
0 Mixon Lake Rd, Lucedale, MS 39452
0 Mixon Lake Rd, Lucedale, MS 39452$64,900
10.4 Mol Ac Pete Miles Rd, Lucedale, MS 39452
10.4 Mol Ac Pete Miles Rd, Lucedale, MS 39452$325,000
4219 Merrill Rd, Lucedale, MS 39452
Karen Wright Karen Wright Realty, LLC.
$245,000
202 Howell Rd, Lucedale, MS 39452
Angel Archey The RealTeam Homes & Land, LLC
$38,500
1.52 Acre Crenshaw Rd, Lucedale, MS 39452
1.52 Acre Crenshaw Rd, Lucedale, MS 39452$125,000
271 Howell-Mill Rd, Lucedale, MS 39452
Karen Wright Karen Wright Realty, LLC.
$250,000
Lot 12 Pine Ridge Ln, Lucedale, MS 39452
Lot 12 Pine Ridge Ln, Lucedale, MS 39452$225,000
107 Cottage Oaks Dr, Lucedale, MS 39452
Destany Davis Century 21 J. Carter & Company
$42,036
Lot 22 Gracies Way, Lucedale, MS 39452
Lot 22 Gracies Way, Lucedale, MS 39452$245,000
196 Mill Ct, Lucedale, MS 39452
Jordan Seals Coldwell Banker Smith Homes
$35,000
0 Cooks Corner Rd, Lucedale, MS 39452
0 Cooks Corner Rd, Lucedale, MS 39452$79,000
6.01ac Little Cedar Rd, Lucedale, MS 39452
6.01ac Little Cedar Rd, Lucedale, MS 39452$114,900
10.34ac Little Cedar Rd, Lucedale, MS 39452