$2,745,000
- Land
- 183 Acres
- $15,000 per Acre
TBD Rockdale Rd, No City, TX 79533
TBD Rockdale Rd, No City, TX 79533$2,745,000
TBD Rockdale Rd, No City, TX 79533
TBD Rockdale Rd, No City, TX 79533$558,900
T B D County Road 260, Avoca, TX 79503
T B D County Road 260, Avoca, TX 79503$9,800,000
2477-2475 Rockdale Rd, Stamford, TX 79533
John Ekdahl Ekdahl Real Estate
$97,000
698 E Goeth St, Lueders, TX 79533
Pam Redman Redman Realtors