Homes for Sale in 37779
-
-
$580,000
Open House 5/24- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,536 Sq Ft
700 Damewood Hollow Rd, Luttrell, TN 37779
700 Damewood Hollow Rd, Luttrell, TN 37779Ryan George JD's Realty & Auction, LLC
-
$599,900
- Land
- 109.07 Acres
- $5,500 per Acre
416 Satterfield Rd, Luttrell, TN 37779
416 Satterfield Rd, Luttrell, TN 37779 -
$490,000
$15K PRICE DROP- 7 Beds
- 4 Baths
- 4,059 Sq Ft
10724 E Emory Rd, Luttrell, TN 37779
10724 E Emory Rd, Luttrell, TN 37779Katherine Lulow Southern Charm Homes
-
$269,900
$5K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,205 Sq Ft
3002 Highway 61 E, Luttrell, TN 37779
3002 Highway 61 E, Luttrell, TN 37779Derrick Merritt The Real Estate Firm, Inc.
-
$975,000
- 4 Beds
- 3 Baths
- 4,384 Sq Ft
741 Clinch Valley Rd, Powder Springs, TN 37848
741 Clinch Valley Rd, Powder Springs, TN 37848Megan McConkey Home and Farms Inc
-
$299,900
$30K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,513 Sq Ft
259 Little Tater Valley Rd, Luttrell, TN 37779
259 Little Tater Valley Rd, Luttrell, TN 37779Tyler Ruth Keller Williams Realty
-
$110,000
- Land
- 6.41 Acres
- $17,161 per Acre
204 Archer Rd, Luttrell, TN 37779
204 Archer Rd, Luttrell, TN 37779 -
$299,900
$75K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,677 Sq Ft
208 Mountain Rd, Luttrell, TN 37779
208 Mountain Rd, Luttrell, TN 37779Regina Dick Endurance Realty
-
$112,900
$5K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,152 Sq Ft
130 Gentry Ln, Luttrell, TN 37779
130 Gentry Ln, Luttrell, TN 37779Ashley Tatum Webb Properties, LLC
-
$180,000
- Land
- 10.5 Acres
- $17,143 per Acre
738 & 742 Archer Rd, Luttrell, TN 37779
738 & 742 Archer Rd, Luttrell, TN 37779 -
$109,900
$30K PRICE DROP- Land
- 8.3 Acres
- $13,241 per Acre
8.30 acres Wolfenbarger Ln, Luttrell, TN 37779
8.30 acres Wolfenbarger Ln, Luttrell, TN 37779 -
$244,900
- Land
- 42.39 Acres
- $5,777 per Acre
560 Prospect Rd, Luttrell, TN 37779
560 Prospect Rd, Luttrell, TN 37779 -
$499,900
$50K PRICE DROP- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,048 Sq Ft
1617 Bull Run Rd, Luttrell, TN 37779
1617 Bull Run Rd, Luttrell, TN 37779Jill Dyer Realty Executives Associates
-
$2,000,000
- 8,000 Sq Ft
110 Wenger Park Ln, Luttrell, TN 37779
110 Wenger Park Ln, Luttrell, TN 37779Donna Seymour Southern Charm Homes
-
$334,000
$116K PRICE DROP- Land
- 4.52 Acres
- $73,894 per Acre
0 Tazewell Pike Unit 1312170, Luttrell, TN 37779
0 Tazewell Pike Unit 1312170, Luttrell, TN 37779 -
$145,900
$34K PRICE DROP- Land
- 9.54 Acres
- $15,294 per Acre
0 Wolfenbarger Tract 1 Unit 1294792, Luttrell, TN 37779
0 Wolfenbarger Tract 1 Unit 1294792, Luttrell, TN 37779 -
$165,000
- Land
- 10.02 Acres
- $16,467 per Acre
00 Old Tazewell Pike, Luttrell, TN 37779
00 Old Tazewell Pike, Luttrell, TN 37779
37779 Types of Homes for Sale
37779 Real Estate Listings