$900,000
1684 Barclay Ave, Owensboro, KY 42303
- 5 Beds
- 3 Baths
- 4,129 Sq Ft
- Built 2018
Last Sold Summary
- $218/SF
- 1 Day On Market
Current Estimated Value $800,899
Last Listing Agent NON MEMBER FSBO NON MEMBER OFFICE
1684 Barclay Ave, Owensboro, KY 42303