$200,000
- Land
- 18.25 Acres
- $10,959 per Acre
20349 Brightwood Rd, Madera, CA 93638
20349 Brightwood Rd, Madera, CA 93638$200,000
20349 Brightwood Rd, Madera, CA 93638
20349 Brightwood Rd, Madera, CA 93638$539,599 New Construction
923 Peters Rd S, Madera, CA 93636
$437,000
1109 Wasatch Dr, Madera, CA 93638
Angelique Fregoso Reyes Realty In Motion, Inc.
$635,000
4486 Crown Bluffs Dr, Madera, CA 93636
Kamalpreet Wade Real Broker
$999,000
22581 Road 20, Chowchilla, CA 93610
Rod Aluisi Rod Aluisi Real Estate
$775,000
45893 Sutton Dr, Oakhurst, CA 93644
Donna Pride London Properties, Ltd.
$99,000
16 Lulniu Ln, Ahwahnee, CA 93601
16 Lulniu Ln, Ahwahnee, CA 93601$399,000
179 Sunset Dr S, Madera, CA 93636
Barbara Gallagher London Properties, Ltd.
$475,000
33717 River Knolls Rd, Coarsegold, CA 93614
Matt Rommereim The Apex Broker, Inc
$610,000
668 Rock Crest Ave, Madera, CA 93636
Margie Kneebone Century 21 Jordan-Link & Compa
$479,000
619 Wood Crest Ave, Madera, CA 93636
Braithan Stoltenberg eXp Realty of California, Inc.
$769,500
575 Woodlands Dr, Madera, CA 93637
Daniel Silveira Realty Executives Of Northern California
$500,000
28702 Rancho Ave, Madera, CA 93638
Eric Jaurique-Pouncey BHGRE Everything Real Estate
$122,222
0 4.23 AC Meadow Ridge Ln, Coarsegold, CA 93614
0 4.23 AC Meadow Ridge Ln, Coarsegold, CA 93614$559,335 New Construction
952 Peters Rd S, Madera, CA 93636
$553,481 New Construction
944 Peters Rd S, Madera, CA 93636
$604,113 New Construction
1187 Milestone Rd W, Madera, CA 93636
$470,994 New Construction