$1,750,000
- Land
- 10.94 Acres
- $159,963 per Acre
1 Browns Ferry Rd, Madison, AL 35758
1 Browns Ferry Rd, Madison, AL 35758$1,750,000
1 Browns Ferry Rd, Madison, AL 35758
1 Browns Ferry Rd, Madison, AL 35758$499,000
176 Browns Ferry Rd, Madison, AL 35758
176 Browns Ferry Rd, Madison, AL 35758$299,000
234 Brentwood Ln, Madison, AL 35758
234 Brentwood Ln, Madison, AL 35758$450,000
102 Ivory Place, Madison, AL 35758
102 Ivory Place, Madison, AL 35758$2,299,900
540 Mill Rd, Madison, AL 35758
Brian Burckardt RE/MAX Unlimited
$949,000
1 acre Romine Blvd, Madison, AL 35757
1 acre Romine Blvd, Madison, AL 35757$1,485,000
1.7 Highway 72 W, Madison, AL 35758
1.7 Highway 72 W, Madison, AL 35758$800,000
5190 Wall Triana Hwy, Madison, AL 35758
5190 Wall Triana Hwy, Madison, AL 35758$7,218,892
57.08 acres Old Highway 20, Madison, AL 35756
57.08 acres Old Highway 20, Madison, AL 35756$800,000
Lot 1 Madison Blvd, Madison, AL 35758
Lot 1 Madison Blvd, Madison, AL 35758$435,900
3500 Swancott Rd, Madison, AL 35756
Alicia Black Real Broker LLC
$275,000
10424 (Tract 1) Segers Rd, Madison, AL 35756
10424 (Tract 1) Segers Rd, Madison, AL 35756$1,500,000
13.76 Acres Nance Rd, Madison, AL 35757
13.76 Acres Nance Rd, Madison, AL 35757$975,000
1275 Slaughter Rd, Huntsville, AL 35758
1275 Slaughter Rd, Huntsville, AL 35758$6,000,000
30234 Us Highway 72, Madison, AL 35756
30234 Us Highway 72, Madison, AL 35756$299,000
Tract 1 10424 Segers Rd, Madison, AL 35756
Tract 1 10424 Segers Rd, Madison, AL 35756$1,508,784
11.93 Acres Old Highway 20, Madison, AL 35756