$2,245,000
- Land
- 440 Acres
- $5,102 per Acre
3270 SW Delray Ave, Greenville, FL 32331
3270 SW Delray Ave, Greenville, FL 32331$2,245,000
3270 SW Delray Ave, Greenville, FL 32331
3270 SW Delray Ave, Greenville, FL 32331$250,000
000 Highway 90, Madison, FL 32331
000 Highway 90, Madison, FL 32331$78,540
6136 NE Colin Kelly Hwy, Madison, FL 32340
John (Jeb) Stewart
THE DARBY-ROGERS CO.
(448) 202-5999
$360,000
650 NW Flowers Rd, Madison, FL 32340
650 NW Flowers Rd, Madison, FL 32340$140,000
3084 NE Chervil Dr Lee Unit FL 32059, Lee, FL 32059
3084 NE Chervil Dr Lee Unit FL 32059, Lee, FL 32059$85,200
6072 NE Colin Kelly Hwy, Madison, FL 32340
John (Jeb) Stewart
THE DARBY-ROGERS CO.
(448) 256-3961
$225,000
Vacant Sw Hike Lake Rd, Madison, FL 32340
Vacant Sw Hike Lake Rd, Madison, FL 32340$130,000
651 NW Flowers Rd, Madison, FL 32340
651 NW Flowers Rd, Madison, FL 32340$245,000
1147 SE Hammerly St, Madison, FL 32340
Ronald Carver
SAUCER REALTY & CAPITAL
(448) 288-2808
$399,900
1983 U S 90, Madison, FL 32340
Ben Jones
Southern Land & Homes
(448) 288-2917
$74,900
0 SW Sr 14 Unit 130393, Madison, FL 32340
0 SW Sr 14 Unit 130393, Madison, FL 32340$125,000
699 NE Hillside Terrace, Lee, FL 32059
John (Jeb) Stewart
THE DARBY-ROGERS CO.
(448) 334-8661
$800,000
4087 NW Honey Lake Rd, Greenville, FL 32331
Ben Jones
Mossy Oak Properties Southern Land and Homes, LLC
(850) 930-7620
$459,000
324 NE Fraleigh Dr, Madison, FL 32340
Ben Jones
Southern Land & Homes
(448) 256-3058
$75,480
6170 NE Colin Kelly Hwy, Madison, FL 32340
John (Jeb) Stewart
THE DARBY-ROGERS CO.
(448) 231-2051
$330,000 Pre-Foreclosure
3046 SW Captain Brown Rd, Madison, FL 32340
3046 SW Captain Brown Rd, Madison, FL 32340$139,900
Vacant Ne Cedar Trail, Pinetta, FL 32350
Vacant Ne Cedar Trail, Pinetta, FL 32350$744,000
650 Flowers Rd, Madison, FL 32340
650 Flowers Rd, Madison, FL 32340$529,900
2432 Florida 14, Madison, FL 32340
Sondra Deaconescu
Georgia Florida Real Estate Services
(448) 208-8306
$350,000
1914 SW Jim Clark Rd, Madison, FL 32340
Ben Jones
Southern Land & Homes
(448) 222-3109
$1,202,275
Vacant Sw Cr 360a, Madison, FL 32340
Vacant Sw Cr 360a, Madison, FL 32340$464,900
2432 Florida 14, Madison, FL 32340
Sondra Deaconescu
Georgia Florida Real Estate Services
(448) 218-0123
$350,000
2959 SE Winquepin Sr Lee Unit FL 32059, Lee, FL 32059
Ben Jones
Mossy Oak Properties Southern Land and Homes, LLC
(448) 202-4581
$115,000
Vacant Sw Captain Brown Rd, Madison, FL 32340
Vacant Sw Captain Brown Rd, Madison, FL 32340$315,000
5001 NW Little Cat Rd, Madison, FL 32340
5001 NW Little Cat Rd, Madison, FL 32340$540,000
8412 SW Tower Rd, Madison, FL 32340
8412 SW Tower Rd, Madison, FL 32340$489,900
11085 E US Highway 90, Lee, FL 32059
Johnathan Mathis
Pointer Properties
(448) 288-2783
$125,000
2210 NE Persimmon Dr, Pinetta, FL 32350
Alicia Redish
J. W. HILL & ASSOCIATES
(448) 288-5107
$125,000
496 NE Centaury Way, Lee, FL 32059
Ben Jones
Mossy Oak Properties Southern Land and Homes, LLC
(448) 200-3865
$139,840
1442 NE Avocado St, Madison, FL 32340
John (Jeb) Stewart
THE DARBY-ROGERS CO.
(448) 208-8968
$427,500
5000 NW Little Cat Rd, Madison, FL 32340
5000 NW Little Cat Rd, Madison, FL 32340$799,500
3282 NW Us 221, Greenville, FL 32331
3282 NW Us 221, Greenville, FL 32331$250,000
Vacant W Us 90, Greenville, FL 32331
Vacant W Us 90, Greenville, FL 32331$147,900
Vacant Sw Naples Terrace, Greenville, FL 32331
Vacant Sw Naples Terrace, Greenville, FL 32331$259,000
0 SE Pebble Ridge St Unit 23525783, Lee, FL 32059
0 SE Pebble Ridge St Unit 23525783, Lee, FL 32059$595,000
6939 SW 1 Federal Rd, Lamont, FL 32336
6939 SW 1 Federal Rd, Lamont, FL 32336$25,000
0 NE Chervil Dr Unit 26969106, Lee, FL 32059
0 NE Chervil Dr Unit 26969106, Lee, FL 32059$55,000
0 SE Blackhawk Dr Unit 26786333, Madison, FL 32340
0 SE Blackhawk Dr Unit 26786333, Madison, FL 32340$659,000
3859 SE Cr 255, Lee, FL 32059
3859 SE Cr 255, Lee, FL 32059$450,000
1701 SW Moseley Hall Rd, Madison, FL 32340
1701 SW Moseley Hall Rd, Madison, FL 32340Showing Results 1 - 40, Page 1 of 6