$410,510
1042 Creekwood Cir, Madison, GA 30650
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,960 Sq Ft
- Built 2006
Last Sold Summary
- 1% Below List Price
- $209/SF
- 86 Days On Market
Current Estimated Value $416,814
Last Listing Agent Alan Kent Keller Williams Realty Lake Oconee
1042 Creekwood Cir, Madison, GA 30650