$72,000
- Land
- 36 Acres
- $2,000 per Acre
0 County Road 56 Unit 583982, Magnolia, AL 36784
0 County Road 56 Unit 583982, Magnolia, AL 36784Explore Similar Homes Within 2 Miles of 36754, AL
$72,000
0 County Road 56 Unit 583982, Magnolia, AL 36784
0 County Road 56 Unit 583982, Magnolia, AL 36784