$725,000 Last List Price
11927 Live Oak Dr, Magnolia, TX 77354
- 4 Beds
- 4.5 Baths
- 3,430 Sq Ft
- Built 2005
Last Sold Summary
- $211/SF
- 39 Days On Market
Current Estimated Value $670,607
Last Listing Agent Deondra Pattum HomeSmart
11927 Live Oak Dr, Magnolia, TX 77354