$145,000 Last List Price
3686 Hillsboro Hematite Rd, Festus, MO 63028
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,012 Sq Ft
- Built 1988
Last Sold Summary
- $143/SF
- 21 Days On Market
Current Estimated Value $160,890
Last Listing Agent Joseph D'angelo EXP Realty, LLC
3686 Hillsboro Hematite Rd, Festus, MO 63028