$240,000 Last List Price
517 Vreeland Rd, Hillsboro, MO 63050
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,392 Sq Ft
- Built 1954
Last Sold Summary
- $172/SF
- 15 Days On Market
Current Estimated Value $242,935
Last Listing Agent Rosalyn Luna Keller Williams Realty St. Louis
517 Vreeland Rd, Hillsboro, MO 63050