$335,000
38169 W Padilla St, Maricopa, AZ 85138
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,376 Sq Ft
- Built 2008
Last Sold Summary
- $141/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $330,885
Last Listing Agent David Morgan HomeSmart Premier
38169 W Padilla St, Maricopa, AZ 85138