$200,000
- Land
- 1.33 Acres
- $150,376 per Acre
32931 W Manrad Dr, Wickenburg, AZ 85390
32931 W Manrad Dr, Wickenburg, AZ 85390$200,000
32931 W Manrad Dr, Wickenburg, AZ 85390
32931 W Manrad Dr, Wickenburg, AZ 85390$145,000
4608 W Maryland Ave Unit 130, Glendale, AZ 85301
Mary Platt Silver Alliance Realty
$150,000
0 N 259th Ave Unit 6790640, Wittmann, AZ 85361
0 N 259th Ave Unit 6790640, Wittmann, AZ 85361$125,000
25547 W Brookhart Way, Wittmann, AZ 85361
25547 W Brookhart Way, Wittmann, AZ 85361$160,000
24325 W Lone Mountain Rd Unit C, Wittmann, AZ 85361
24325 W Lone Mountain Rd Unit C, Wittmann, AZ 85361$199,999
750 E Northern Ave Unit 1149, Phoenix, AZ 85020
April deLeon Dominion Group Properties
$115,000
18240 N 21st St Unit Lot 95, Phoenix, AZ 85022
David Polley Citiea
$185,000
7410 S 43rd St, Phoenix, AZ 85042
Jessica Brown eXp Realty
$100,000
24423 W Lone Mountain Rd Unit A, Wittmann, AZ 85361
24423 W Lone Mountain Rd Unit A, Wittmann, AZ 85361$149,990
11201 N El Mirage Rd Unit 647, El Mirage, AZ 85335
John Gluch eXp Realty
$150,000
45427 N 14th St Unit C, New River, AZ 85087
45427 N 14th St Unit C, New River, AZ 85087$190,000
8210 E Garfield St Unit K15, Scottsdale, AZ 85257
Veronica Tirado HomeSmart
$199,900
2206 E Yale St Unit 24, Phoenix, AZ 85006
2206 E Yale St Unit 24, Phoenix, AZ 85006$155,000
3901 E Pinnacle Peak Rd Unit 344, Phoenix, AZ 85050
Debbie Shackelford ProAgent Realty
$170,000
3320 N Old Stagecoach Rd Unit 2, Wickenburg, AZ 85390
3320 N Old Stagecoach Rd Unit 2, Wickenburg, AZ 85390$109,000